Informacje ogólne

Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat czterech (siedzących na kolanach rodziców).

W sprawie zakupu biletów hurtowych lub dla osób z niepełnosprawnością prosimy o kontakt z biurem TRINITY:
kontakt@trinitygroup.pl
+48 793 131 033

Zapoznaj się z zasadami zakupu biletów.

Uwaga! Pieniądze za zakupione bilety zwracane będą tylko w przypadku odwołania imprezy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Trinity Media Entertainment Development z siedzibą w Warszawie (02-601) przy ul. Racławickiej 42 lok. 29, numer NIP 524 223 66 54, numer REGON 140823150, również znany pod nazwami “Trinity” lub “Organizator”.

Mogą Państwo złożyć wniosek o sprostowanie danych w sytuacji, gdy są nieprawidłowe lub niekompletne, o usunięcie, ograniczenie przetwarzania lub przeniesienie danych. Mogą się Państwo skontaktować z administratorem pod adresem email kontakt@trinitygroup.pl lub numerem telefonu +48 793 131 033.

Dane przetwarzane są w celu realizacji usługi, jaką jest sprzedaż i dostarczenie biletów na koncerty, a także kontakt z Państwem w przypadku, gdy jest on niezbędny do realizacji usługi. Dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny do realizacji naszych usług i ewentualnej odpowiedzi na zapytania i reklamacje po zakończeniu koncertu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827).

Powierzone nam przez Państwa dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych, które zastępuje dotychczasową ustawę krajową t.j. Ustawę z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.), rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

Płatności

bannerbluemedia

Za bilety i płyty z muzyką zarezerwowane w serwisie Bilety.TrinityGroup.pl mogą Państwo zapłacić przelewem bankowym – po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo mail z numerem rachunku bankowego wraz ze szczegółami płatności. W terminie ważności rezerwacji prosimy o dokonanie przelewu z Państwa konta bankowego (co zajmie maksymalnie jeden dzień) lub na poczcie (czego nie polecamy – przelewy z poczty potrafią iść kilka dni). Na dwa dni przed koncertem sprzedaż biletów w serwisie Bilety.TrinityGroup.pl zostaje zamknięta ze względu na czas oczekiwania na transfery bankowe. Sprzedaż biletów kontynuują salony EMPiK i inne serwisy internetowe.

Serwis Bilety.TrinityGroup.pl obsługuje sprzedaż płyt z muzyką i biletów na koncerty organizowane przez firmę TRINITY Media Entertainment Development.

DANE DO PŁATNOŚCI ZA BILETY

Konto bankowe: 08 1140 2004 0000 3202 6335 3860

Prosimy o podanie w tytule przelewu numeru Państwa rezerwacji (TG/numer).

Dane sprzedającego:
TRINITY Media Entertainment Development
Racławicka 42/29
02-601 Warszawa

W razie pytań zapraszamy do kontaktu (poniedziałek-piątek) w godzinach 10:00-18:00:
Telefon: +48 793 131 033
kontakt@trinitygroup.pl

INTERNATIONAL TRANSFERS

Account for the payment:
PL 08 1140 2004 0000 3202 6335 3860

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Please include your booking number (TG/number) in the transfer’s title.

Account owner:
TRINITY Media Entertainment Development
Raclawicka 42/29
02-601 Warszawa

Poland

Contact:

Monday-Friday 10:00-18:00
office: +48 793 131 033
kontakt@trinitygroup.pl

Pomoc

Witamy w serwisie rezerwacji biletów na koncerty organizowane przez TRINITY Media Entertainment Development.

JAK REZERWOWAĆ?

 1. Na stronie Bilety.TrinityGroup.pl wybierają Państwo występ, którym są zainteresowani i klikają „Kup bilet”.
 2. Zostanie wyświetlony schematyczny obraz sali, gdzie w zależności od rodzaju występu będą mieli Państwo do wyboru jeden lub więcej sektorów. W wybranym sektorze należy wybrać miejsca, które chcą Państwo zakupić lub wpisać liczbę biletów, które chcą Państwo zarezerwować, a następnie należy kliknąć „rezerwuj”.
 3. Zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych oraz będą mogli przekazać dodatkowe informacje dla obsługi (np. dane niezbędne do wystawienia faktury VAT). Należy wybrać sposób dostarczenia biletów w zależności od wybranego występu oraz metodę płatności. Prosimy zwróć uwagę na dodatkowe opłaty związane z wybranymi sposobami wysyłki i płatności!
 4. Następnie wybrane przez Państwa miejsca są rezerwowane oraz wyświetlane są informacje niezbędne do dokonania płatności. Od tego momentu biegnie czas ważności rezerwacji – jeżeli we wskazanym terminie nie wpłyną środki, rezerwacja może zostać anulowana, a bilety wrócą ponownie do sprzedaży.
 5. Płatności dokonują Państwo zgodnie z wyświetlonymi informacjami i – w zależności od wybranego sposobu dostarczenia biletów – otrzymują Państwo bilety. W przypadku odbioru biletów przed występem należy pojawić się około 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu i odebrać bilety podając nr rezerwacji (TG/…) oraz imię i nazwisko zamawiającego.

DOSTARCZANIE BILETÓW

W zależności od ustaleń z organizatorami, dostępne są różne sposoby dostarczenia biletów:

 • bilet elektroniczny PDF – najwygodniejsza opcja; po otrzymaniu wpłaty otrzymacie Państwo link do strony umożliwiającej wydruk biletu w postaci pliku PDF. Z takim biletem udajecie się Państwo bezpośrednio na koncert. Istotne: prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości, którego numer podali Państwo w momencie składania rezerwacji.
 • przesyłka listem poleconym – po otrzymaniu wpłaty, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, wysyłamy zakupione bilety ekonomicznym listem poleconym; przesyłka taka powinna dotrzeć w ciągu 3-4 dni od nadania; z otrzymanymi biletami udają się Państwo bezpośrednio na występ.
 • przesyłka kurierem – po otrzymaniu wpłaty wysyłamy zakupione bilety firmą kurierską; przesyłka zazwyczaj dociera do Państwa następnego dnia.
 • odbiór przed występem – bilety będą czekały na Państwa przy wejściu do foyer na około 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu; prosimy zapytać o miejsce wydawania biletów z portalu Bilety.TrinityGroup.pl i podać tam numer rezerwacji oraz imię i nazwisko – otrzymają Państwo kopertę z biletami.

BILETY ELEKTRONICZNE PDF

Kupując bilety elektroniczne PDF prosimy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • nr dokumentu tożsamości – w celu weryfikacji biletów elektronicznych, w ich treści zapisywany jest numer dokumentu tożsamości podawany w momencie składania rezerwacji; jeżeli nie chcą Państwo podawać numeru dokumentu, można podać np. numer telefonu komórkowego, który będą Państwo mieli przy sobie w trakcie koncertu.
 • maksymalna liczba miejsc – bilet PDF to jeden dokument, więc w celu ułatwienia organizacji występu prosimy o zamawianie na jeden bilet PDF maksymalnie czterech miejsc; jeżeli chcą Państwo więcej miejsc – prosimy o złożenie kilku rezerwacji lub kontakt z nami lub wybór innego sposobu dostarczenia biletów.

PŁATNOŚĆ ZA BILETY

Za zakupione bilety można płacić w następujący sposób:

 • poprzez serwis Platnosci.pl – po dokonaniu rezerwacji zostaną Państwo przekierowani do serwisu Platnosci.pl, gdzie będzie można dokończyć płatność w sposób wcześniej wybrany; przelewy on-line wykonują się praktycznie od razu, natomiast transakcje kartą kredytową wymagają dodatkowej autoryzacji, co może zająć do 24 godzin.
 • przelewem bankowym – po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo numer rachunku bankowego wraz ze szczegółami płatności; w terminie ważności rezerwacji prosimy o dokonanie płatności z banku (co zajmie maksymalnie jeden dzień) lub na poczcie (czego nie polecamy – przelewy z poczty potrafią iść kilka dni!).

Płatność na nasze konto bankowe jest zwolnione z wszelkich opłat, natomiast część prowizji pobieranej przez serwis Płatności.pl musimy przenieść na kupujących – składając rezerwację otrzymacie Państwo informację, ile wynosi prowizja za taką transakcję. W zależności od terminu występu wybrane sposoby płatności mogą być niedostępne.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Do działania strony konieczne jest akceptowanie cookies oraz włączona obsługa JavaScript i połączeń SSL. Najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox i Google Chrome, ale testowana była również w Internet Explorer oraz Opera.